КОНКУРС по выбору поставщика услуги по организации питания обучающихся в КГУ «Школа-лицей» отдела образования акимата города Лисаковска

Конкурс туралы хабарландыру

Лисаков қаласы әкімдігі білім бөлімінің «Мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 111200, Қазақстан Республикасы, Қостанай облысы, Лисаков қаласы, 5-шағынаудан, 11-үй,  e-mail – school_gimnazia@mail.ru, интернет-ресурсы: school-licey.ucoz.org  Лисаков қаласы әкімдігі білім бөлімінің «Мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесінде білім алушыларды тамақтандыруды
ұйымдастыру жөніндегі қызметтерді берушіні таңдау бойынша конкурс өткізу туралы хабарлайды.
      Қызмет: Лисаков қаласы әкімдігі білім бөлімінің «Мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қазақстан Республикасы, Қостанай облысы, Лисаков қаласы, 5-шағынаудан, 11-үй мекен-жайы бойынша көрсетілуі тиіс.

Лисаков қаласы әкімдігі білім бөлімінің «Мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесінде оқушыларды ыстық тамақтандырумен қамтамасыз ету жөніндегі қызметті алушылардың жалпы саны 690 оқушыны құрайды: оның ішінде  51 (олардың 3-уі мектепалды даярлық сыныптарының тәрбиеленушілері) жекелеген санаттағы білім алушылар - жергілікті бюджет қаражаты есебінен жалпы сомасы 1 480 170 (бір миллион төрт жүз сексен мың бір жүз жетпіс) теңгеге аз қамтылған отбасылары санынан ыстық тамақтандырумен қамтамасыз ету жөніндегі қызметті алушылар.

Қызметті көрсету мерзімі: 2015 жылғы ақпан-мамыр, 2015 жылғы қыркүйек-желтоқсан.

Конкурстық құжаттаманың талаптарына сәйкес келетін барлық әлеуетті өнім берушілер конкурсқа жіберіледі.
      Конкурстық құжаттама көшірмелерінің топтамасын 2015 жылғы
"17" қаңтарда сағат 17-00-ге дейінгі мерзімді қоса алғанда мына мекенжай
бойынша: 111200, Қазақстан Республикасы, Қостанай облысы, Лисаков қаласы, 5-шағынаудан, 11-үй, кабинет № 209, сағат 09-00-дан 17-00-ге дейін және/немесе school-licey.ucoz.org интернет-ресурсынан алуға болады.

Конвертке салынған конкурсқа қатысуға конкурстық өтінімдерді
әлеуетті өнім берушілер 111200, Қазақстан Республикасы, Қостанай облысы, Лисаков қаласы, 5-шағынаудан, 11-үй, кабинет № 209 мекен-жайы бойынша Лисаков қаласы әкімдігі білім бөлімінің «Мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жібереді.
      Конкурсқа қатысуға өтінімдер берудің соңғы мерзімі 2015 жылғы 20 қаңтарда сағат 16-00-ге дейін.
            Конкурсқа қатысуға өтінімдер бар конверттер 111200, Қазақстан Республикасы, Қостанай облысы, Лисаков қаласы, 5-шағынаудан, 11-үй, кабинет № 101 мекен-жайы бойынша 2015 жылғы "20" қаңтарда сағат 17-00-де ашылады.
      Қосымша ақпарат пен анықтаманы мына телефон арқылы алуға болады: 8 (71433) 3-58-17.

Лисаков қаласы әкімдігі білім бөлімінің «Мектеп-лицей» КММ-нде білім алушыларды тамақтандыруды ұйымдастыру бойынша көрсетілетін қызметтерді берушіні таңдау жөніндегі конкурстық құжаттама (СКАЧАТЬ)

Көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы шарт  (СКАЧАТЬ)

Объявление о конкурсе

Коммунальное государственное учреждение «Школа-лицей» отдел образования акимата города Лисаковска, 111200, Республика Казахстан, Костанайская область, город Лисаковск, 5 микрорайон, 11 дом, e-mail – school_gimnazia@mail.ru, интернет-ресурс: school-licey.ucoz.org  объявляет о проведении конкурса по выбору поставщика услуги по организации питания обучающихся в КГУ «Школа-лицей» отдела образования акимата города Лисаковска.

Услуга должна быть оказана по адресу: Республика Казахстан, Костанайская область, город Лисаковск, 5 микрорайон, 11 дом, здание КГУ «Школа-лицей» отдела образования акимата города Лисаковска.

Общее количество получателей услуги по обеспечению горячим питанием в КГУ «Школа-лицей» отдела образования акимата города Лисаковска составляет 690 обучающихся: в том числе 51 (из них 3 воспитанника класса предшкольной подготовки) обучающихся отдельных категорий - получатель услуги по обеспечению горячим питанием из числа малообеспеченных семей за счет средств местного бюджета на общую сумму  1 480 170 (один миллион четыреста восемьдесят  тысяч сто семьдесят) тенге.
      Срок оказания услуги:  февраль-май 2015 года, сентябрь-декабрь 2015 года.

.      К конкурсу допускаются все потенциальные поставщики, отвечающие требованиям конкурсной документации.
      Пакет копии конкурсной документации можно получить в срок до «17» января 2015 года  17-00 часов (указать время и дату) включительно по адресу: 111200, Республика Казахстан, Костанайская область, город Лисаковск, 5 микрорайон, 11 дом, кабинет № 209 с 9-00 до 17-00 часов и/или на интернет-ресурсе  school-licey.ucoz.org

Конкурсные заявки на участие в конкурсе, запечатанные в конверты, представляются (направляются) потенциальными поставщиками в Коммунальное государственное учреждение «Школа-лицей» отдел образования акимата города Лисаковска, по адресу: 111200, Республика Казахстан, Костанайская область, город Лисаковск, 5 микрорайон, 11 дом, кабинет № 209.
             Окончательный срок представления заявок на участие в конкурсе до 16-00 часов 20 января 2015 года (указать время и дату).
      Конверты с заявками на участие в конкурсе будут вскрываться по следующему адресу: 111200, Республика Казахстан, Костанайская область, город Лисаковск, 5 микрорайон, 11 дом, кабинет директора № 101 в 17-00 часов 20 января 2015 года.
      Дополнительную информацию и справку можно получить по телефону: 8 (71433) 3-58-17.

Конкурсная документация по выбору поставщика услуги по организации питания обучающихся в КГУ «Школа-лицей» отдела образования акимата города Лисаковска (СКАЧАТЬ)

Договор о государственных закупках услуг  (СКАЧАТЬ)

Категория: Школьное питание | Просмотров: 667 | Добавил: yulia_lis | Рейтинг: 5.0/1