Уважаемые родители учащихся школ Костанайской области!

К вам обращается экспертно-консультативный Совет родителей Костанайской области в связи с тем, что с 6 апреля 2020 года все школы нашей области пе ... Читать дальше »

Категория: Воспитательная работа | Просмотров: 361 | Добавил: kulesova-2000 | Дата: 02.04.2020 | Комментарии (0)

Құрметті Қостанай облысының мектеп оқушыларының ата-аналары!

2020 жылға 6 сәуірде облысымыздың барлық мектептері қашықтықтан оқытуға көшіуіне байланысты Сізге Қостанай облысы ата-аналарының сараптамалық-консультативтік кеңесі өтініш етеді. Карантин жағдайында бұл оқу түрі осы оқу жылын сәтті аяқтаудың жалғыз мүмкіндігі болып отыр. Қазір барлығымызға да оңай емес. ... Читать дальше »

Категория: Воспитательная работа | Просмотров: 337 | Добавил: kulesova-2000 | Дата: 02.04.2020 | Комментарии (0)